Кошик
87 відгуків
ЕЛЕКТРИЧКА інтернет-магазин
Фільтри
Контакти
ЕЛЕКТРИЧКАОлександра
Небесной сотни 14б/11, Одеса, Україна
+380 (99) 480-69-23
+380994806923+380994806923+380994806923
Мапа
+380 (99) 480-69-23

Рюкзаки тактичні, баули армійські

Тактичний рюкзак, армійський баул в магазині Electrychka

тактичний рюкзак

Тактичний військовий рюкзак чи армійський мішок призначені для транспортування, зберігання необхідних речей, якщо військовий, що виконує певні завдання або людина що веде активний спосіб життя, буде знаходитись тривалий період далеко від цивілізації.

Купити тактичний, військовий рюкзак чи баул по гарній ціні можете в нашому Electrychka, підібравши необхідний об’єм.

Які тактичні, штурмові рюкзаки, військові баули(речові мішки) в магазині представлені:

  • Тактичні рюкзаки на: 90л, 45л, 80л, 50л;
  • Баул армійський на: 110л.

Тактичні рюкзаки, баули військові відрізняються від тих, що використовуються у цивільному житті більшою міцністю, витривалістю тканини до зносостійкості, зазвичай для виробництва таких рюкзаків, баулів використовується матеріал кордура. Також на тактичних рюкзаках присутні додаткові елементи кріплення типу молі.

Підбір рюкзака - це індивідуальна справа людини, так, як, коли вона обирає військовий рюкзак чи баул певного об’єму вже приблизно розуміє, який період буде знаходитись в екстремальних умовах та які особисті речі, засоби медичної допомоги будуть в ньому.

Також при підборі військового рюкзака бажано звертати увагу на комфортність носіння, щоб він комплектувався ременем для розвантаження поперекового відділу, м’які вставки та інші ергономічні функції.

Що сказати про армійський баул – речовий мішок, то він повинен бути міцним та надійним для транспортування речей, єдиний мінус, що баули не володіють ергономічними якостями, як рюкзаки.

Завітайте до нашого інтернет-магазину Electrychka обирайте, купуйте необхідний тактичний рюкзак, баул. При виникненні питань по товару, наші працівники проконсультують вас та допоможуть обрати необхідний рюкзак чи баул.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner